Skip links

Biz Kimiz Biz Kimiz

Merve Çağlayan Özkan

Kurucu Ortak

Acıbadem Sağlık Grubu Management Trainee programı ile sahada fatura keserek başlayan macerası, Uygulama Destek, İş Analistliği ve Proje Yöneticisi şapkasıyla sayısız yönetilen uluslararası ödüllü projelerle devam etmiştir.

Acıbadem Sağlık Grubu Talent Exchange programına dahil olmuştur. Ardından sağlık sektörüne bir mola verip, Çevik dünyada yurt içi ve yurt dışında sigorta ve finans sektörlerinde Çevik Dönüşüm Liderliği ve Çevik Koçluk görevlerinden bulunmuş ve eş zamanlı 4 ülkede 7 şehirde yönetilen en büyük dönüşüm projelerinden birinde Çevik Koçluk yapmıştır. Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri için Dönüşüm Yolculuklarını anlatan bir kitap yazmıştır.

Pandemiyi fırsat bilip, çalışma hayatına remote devam derken, oğullarını Bodrum’da büyütmeye karar vermiş ancak yine de fırsat bulduğunda soğuk diyarlara kaçıp kış sporlarını yapmaya devam etmektedir.

Fatoş Alikılıç

Kurucu Ortak

Bankacılık sektöründe Management Trainee programı ile başlayan kariyer süreci, finans sektöründe Portföy Yönetimi ile 7 yıl devam etmiştir.

Kariyer planında değişiklik yapma kararı ile Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Sistemleri Departmanında uygulama destek, iş analistliği ve proje yöneticisi rolüyle birçok iş birimi ve finans projelerine liderlik yapmıştır. Yine aynı şirkette yurt dışı hastanecilik projelerine imza atmıştır.

Yenilikçiliğe ve değişikliğe açık karakter yapısı sebebi ile klasik proje yöneticiliğinden çevik dünyaya geçiş ile yurt içi ve yurt dışında sigorta, finans, hastane ve üretim sektörlerinde Kurumsal Dönüşüm konusunda danışmanlık vermiştir. Son çalışmakta olduğu danışmanlık şirketinde dönüşüme liderlik, Çevik Koç gibi rollerine ek Pazarlama, Satış ve İş Geliştirme alanlarında da sorumlulukları bulunmaktadır.

Sıkı çalışma hayatını biraz da sanatla birleştirip hobileri arasına Hat Sanatını eklemiş ancak en büyük hedefleri arasında bu sanatın bir hobi olarak kalması değil iyi bir Hattat olmak yer almaktadır.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.