Skip links

Çözüm Araçlarımız Çözüm Araçlarımız

Sağlık hizmetlerinde
yeni işler yaratarak çığır açan bir büyüme elde etmek mümkün mü?

Sağlık hizmetlerinde son zamanlarda benzeri görülmemiş bir değişimle karşı karşıya kalan kuruluşlar, ilerlemek için yeni başarı tariflerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu alanda liderlerin yeni dünya düzenine ayak uydurması ve rakiplerinden bir adım önde olabilmesi için gelecek büyüme dalgalarına karşı temel yeteneklerinin ötesinde düşünmesi gerekecek.

Hastaların içinde bulundukları doktor, klinik veya plan ne olursa olsun her zaman çok fazla sağlık hizmeti alternatifi vardır. Sağlık hizmetlerinizi pazarlamak, güven inşa etmek ve tercih edilen olmak için farklı araçlara ihtiyaç duyarsınız. NUADA olarak sizlere sunduğumuz çözüm araçlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Süreç Analizi

Misafirlerinize daha iyi bir hastane deneyimi yaşatmanız için idari, mali, tıbbi ve operasyonel süreçlerin kurgulanması ve en yüksek performansa çıkartarak sizlere de gelir artırımı sağlayacak bir süreç analiz çalışmasını örnek vakalar ve deneyimlerimizle paylaşıyoruz. Banko bazlı detay çalışmasında, ameliyathaneden, santrale ya da tıbbi arşive kadar unutulan her birime inip, detaylı bir analiz sunuyoruz.

Sağlık sektörü için özel kurguladığımız, hastaları etkileyen olası koşulları tahmin etmek için mevcut ve geçmiş hasta verilerinin toplandığı ve bu verilerin gelişmiş dijital teknolojiler kullanılarak analiz edildiği bir çalışmayı sizler için de kişiselleştirerek sunabiliriz.

Eğitim

Sağlık hizmetlerinin sunumu ve yönetimi önemli bir uzmanlık alanıdır. Tıbbi işlerden ayrı değerlendirilmeli ve gelen misafirin hasta ya da hasta yakını olduğunu düşünerek daha özenli bir hizmet sunumu gerektirmektedir. Sizlere, ekibinizin süreçlere olan hakimiyetini artırmak, uygun alanlarda hizmet vermesini sağlamak ve en uygun çalışma şekillerinde kaynağınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak geniş bir eğitim yelpazesine sunuyoruz.

Hasta davranışını anlama ve kişiselleştirilmiş çözümler geliştirmenizi hedef anlama üzerine kurulu eğitimlerimizin sonunda gerçek vaka çalışmaları ve uygulamalı çalışmalar (workshop) uygulanmaktadır.

Hastanelerin organizasyonu sürekli bir gelişim içindedir. Sağlık sektöründe eğitim alanların dışına çıkıp sizlere farklı bir eğitim kataloğu sunuyoruz. Detaylar için eğitim sayfamızı inceleyin.

Eğitimlerimiz

Danışmanlık

Sağlık hizmetlerinde, mevcut yönetim, iş planlaması ve bilgi teknolojisi uygulama süreçlerinin çoğu, kuruluşlara yönelik riski en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır ve genellikle yeni teknolojik değişikliklere hızla uyum sağlamak için esnek değildir.

Bu karmaşıklığı ele almak ve etkili inovasyonu hızlandırmak için sizin için özel olarak oluşturulacak yol haritamızı takip etmeniz yeterli olacaktır. Proje Yönetimi, Çevik Dönüşüm Zaman Yönetimi ve tamamlanmayan yarım kalan projelerinizde, hasta deneyimine ve klinik iş akışlarında, dijital sağlık teknolojisi ışığında destek oluyoruz.

Mobil Uygulama

Sağlık hizmetleri pazarlama sistemleri aracılığıyla, mevcut ve potansiyel hastalar, mobil uygulamalar, web sitesi ve sosyal medya sayfalar dahil olmak üzere uygulamanızın her yönünden kaliteli bakım ve ilgi görür.

Rekabetin yüksek olduğu, sadakatin zor kazanıldığı bu sektörde farklı mobil uygulama yazılımlarımız ile sizi bir adım öteye taşıyoruz. Hastaya doğrudan veya dolaylı yoldan kalite sağlayacak mobil uygulama fikirlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.