Skip links

Hekim Operasyonel Verimlilik Uygulamaları Hekim Operasyonel Verimlilik Uygulamaları

Hizmetlerimiz

İyi Bir Hekim Nasıl Olmalı?

İyi bir hekim nasıl olunur? En iyi üniversiteden derece ile mezun olan mı? Yoksa en çok hasta bakan mı? Yurt dışı tecrübesi olan mı? Yoksa üniversitede hocalık yapan mı?

Hekim Uygulaması Değerlendirmesi

Hastanede çalışan hekim grubu uygulamalarını değerlendirin.

Sağlık sisteminizin performansının güçlü bir görünümünü elde edin.

Hekim ve uygulama performansını ölçün ve yüksek değerli branşları ve hekimleri belirleyin.

Aslında o kadar göreceli bir konu ki, kimi çok ilaç yazdığı için eleştirilir, kimi hemen ameliyat dedi diye. İşte biz bu aşamada size bir hekimin verimliliğini ölçebileceğiniz göreceli olmayan formülleri sunuyoruz.

Tüm hekimlerimiz bizler için çok kıymetli. Ülkemizde de en fazla saygı duyulan mesleklerden biri. Ancak hastane yönetimi gözüyle baktığımızda hekimlerimiz bizler için aynı zamanda birer personelimiz. Her kurum da personelini takip edip, performansını ölçmek ister.

Hekimlerimiz için özel hazırlanan takip parametreleri ile, hem hekim bazlı hem branş bazlı operasyonel verimlilik çalışmaları yapıyoruz. Sadece memnuniyet ve şikayet sonuçları ile değil, branş bazında grup içindeki yerini, çalışmalarını ve iş zaman verimi değerlendiriyoruz. Hastaneye hasta kazandırma oranlarını hesaplayıp, hasta sadakatini ölçebiliyoruz.

Branş bazlı karlılık oranlarını artırmak, hekimlerinizden optimum verimi elde etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.