Skip links

Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz

NUADA, sizlere 15 yılı aşkın sağlık sektörü tecrübesi, analiz ve danışmanlık deneyimi ile idari ve finansal süreçlerinizde en mükemmel sonuçları sunuyor.

Dünya genelindeki birçok sağlık kuruluşu, bakım ekipleriyle koordinasyonu geliştirmek, hasta bakımını iyileştirmek ve giderleri azaltmak için yeni analitik araçları benimsiyor. Nuada, benzersiz hizmet yelpazesiyle sizlere operasyon verimliliğinizi artıran, süreçlerinizi iyileştiren, kaynak optimizasyonu sağlayan çözümler sunuyor.

Uçtan Uca Süreç İyileştirme ve Pazarlama Faaliyetleri

Görünmeyen verimsizlikleri tespit eden, fırsatlara öncelik veren, ilgili, güvenilir, nicel bilgilere dayalı iyileştirme hedefleri belirleyin. Kuruluşunuzun mali durumunu destekleyecek ve hasta katılımını artıracak öngörüleri uygulayın ve pazarlama programlarınızı optimize edin.

― Detaylı Bilgi

Yalın Yönetim ve Proje Danışmanlığı

Sağlık hizmetlerinde yanlış uygulanan çevik uygulamaları değiştiriyoruz. Yalın yönetim felsefesi ile maliyeti azaltın, üretkenliği ve büyümeyi artırın. Yarım kalan projelerinizi de size en uygun modeller ile en kısa sürede tamamlayın.

― Detaylı Bilgi

Hastane Personeli Liderlik ve Yetenek Yönetimi

Liderlerin ekiplerinde bulunan tüm üyelerin yetkinliklerini ve yeterliliklerini çalışan ile birlikte belirleyip, potansiyelleri, ilgileri ve organizasyon stratejileri doğrultusunda daha iyi bir noktaya taşımak için tasarlayın.

― Detaylı Bilgi

Hekim Operasyonel Verimlilik Uygulamaları

Hastanede çalışan hekim grubu için uygulama performansını ölçün ve yüksek değerli branşları ve hekimleri belirleyin. Sağlık sisteminizin performansının güçlü bir görünümünü elde edin.

― Detaylı Bilgi

Eğitim ve Gelişim Danışmanlığı

Sağlık Personeline özel hazırlanan eğitimler ile çalışan ve hasta memnuniyet düzeyini artırın.

― Detaylı Bilgi
Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.