Skip links

Yalın Yönetim ve Proje Danışmanlığı Yalın Yönetim ve Proje Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Her Yılın Hedefi: Maliyetleri Azaltmak

Sadece sağlık sektöründe değil, her firma yıllık hedeflerini belirlerken, mutlaka giderleri azaltacak uygulamaları iş listesine alır. Son dönemlerde yurt dışı ve yurt içinde birçok firma iki kat işi yarı zamanda yapma felsefesindeki Scrum uygulamaları ile bu işe girişti ve başarılı oldu. Ancak nedense Çevik Uygulamaların en popüler olanı Scrum sağlık sektöründe sınıfı geçemedi.

Yalın Yönetim ve Operasyonel Verimlilik Danışmanlığı

Sağlık hizmetlerinde yanlış uygulanan çevik uygulamaları değiştiriyoruz.

Yarım kalan projelerinizi en kısa sürede tamamlayın.

Yalın yönetim felsefesi ile maliyeti azaltın, üretkenliği ve büyümeyi artırın.

Hem sağlık hem de çevik dönüşüm danışmanlığındaki tecrübemizle Çevik uygulamaların zincirini Yalın Yaklaşımla kırıyoruz. Hastaneciliğin dinamik ve 24 saat yaşayan yapısına, sağlık sektöründeki firmaların uzun yıllar denediği ancak süreklilik sağlayamadığı bir çözüm önerisi ile karşınızdayız. Sağlık Sektöründe Çevik Dönüşüm ilkelerini benimseyerek verimliliğinizi ve üretkenliğinizi artırmak için sizinle buluşmak istiyoruz.

Aynı zamanda proje yöntemi seçiminde en uygun çözümleri sunarak tamamlanamayan, yarım kalan projelerinizi de bitirmeyi vaat ediyoruz.

Bağımsız her sektörde her yılın başında portföy çalışması yapılır ve Aralık ayında hazırlanan planlar, hayaller yeni yılda projelere dönüştürülür. Peki yeni yılın ilk ayında hevesle başlanan bu projelerin ne kadarı tamamlanır. Dünyada bu oran ortalama %40 olarak hesaplanmıştır.

Peki tamamlanmayan projeler için harcanan emek, zaman ve kaynak ne olmaktadır? Ya da bunu kurumunuz için olan maliyetlerini hiç hesapladınız mı? Sağlık sektöründe harcanan emek, zaman ve kaynak üçlüsünden hangisi daha feda edilebilir, hiç düşündünüz mü?

15 yılı aşkın proje yönetimi ve danışmanlık tecrübemizle portföy ve proje yönetiminde sizlere sunacağımız danışmanlık ürünümüz ile projelerin değerini ölçüp, tamamlanma ya da tamamlanamama maliyetlerini hesaplıyoruz. Yarıda kalan işlerinizi en az maliyetle tamamlamayı vaat ediyoruz.

Teknolojik gelişmelerin sürekli artan hızı ve artan maliyetler hastane yönetiminin karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Uyum sağlamaktan başka alternatifi olmayan sağlık kuruluşları, yeniliği benimsemek için etkili yöntemler bulmalıdır. Bununla birlikte, sağlık hizmetlerine yeniliği yerleştirmenin ve hızlandırmanın zor olduğu kanıtlanmıştır. Sağlık hizmetlerinde, mevcut yönetim, iş planlaması ve bilgi teknolojisi uygulama süreçlerinin çoğu, kuruluşlara yönelik riski en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır ve genellikle yeni teknolojik değişikliklere hızla uyum sağlamak için esnek değildir.

Bu karmaşıklığı ele almak ve etkili inovasyonu hızlandırmak için sizin için özel olarak oluşturulacak yol haritamızı takip etmeniz yeterli olacaktır. Hasta deneyiminde, klinik iş akışlarında ve dijital sağlık teknolojisinde yeniliği etkin bir şekilde uyarlamaya ve benimsemeye başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.