Skip links

Yolculuğumuz Yolculuğumuz

İyileştiren çözümler için, iyileştirici bir el.

NUADA iyileştirici güce, ele sahip Tanrıça demek.
Size de iyi geleceğimize inanıyoruz.

Sağlık sektöründe kararlar masa başında verilmez. Sahada yer almamış, hasta ile birebir muhatap olmamış kişilerin hazırladıkları projeler uzun soluklu olamaz, fayda sağlayamaz.

Nuada olarak bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz; sağlık sektöründe hem saha hem de hastanenin tüm birimleri ile yürüttüğümüz proje yönetim tecrübemizdir. Ödül alan, ilham veren birçok projenin liderliğini yapmış olmamızın yanı sıra farklı sektörlerde de uzun yıllar Analiz ve Agile Dönüşüm (Çevik Dönüşüm) Proje Yönetimi deneyimimiz bulunmakta. Biz de iki kadın bir araya gelip bu bilgi birikimini ve tecrübeyi en iyi şekilde nasıl yansıtabileceğimizi uzun uzun çalıştık.

Müşterilerimizin farklı yollardan geçtiğini ve bugün bulundukları yere ulaşmak için harika yolculuklar yaptıklarını biliyoruz. Bu yolculuğa ait yüklerini hafifletmek ve daha güzel hikayeler yazılabilmesi için müşterilerimizle birlikte çalışmak en yüksek önceliğimizdir. Bir danışmanlıktan öte bu yol arkadaşlığında size eşlik eden ekibimiz, şeffaflık ve dürüstlüğe olan bağlılığı ile öne çıkan, yer aldığı her projeyi tamamlamak için özenle çalışan kadınlardır.

Nuada iyileştirici güce, ele sahip Tanrıça demek. Size de iyi geleceğimize inanıyoruz.

Nuada Takımı

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.